Listopad

Listopad byl v naší třídě opět ve znamení známých a pravidelných akcí. Někteří z nás se zúčastnili Dne otevřených dveří v OU Chroustovice. Pracovali jsme v kuchyni, pekli dobroty. 10. 11. se celá třída vydala na výstavu středních škol a zaměstnavatelů. Odnesli jsme si plno informací, letáky a drobné upomínkové předměty. Stejně jako vloni se Kája Karšová stala mistryní ČR ve stolním tenisu, skvěle tak reprezentovala naši školu. Ke konci měsíce probíhal ve třídě bramborový týden. Tentokrát jsme vyráběli v Pv figurky z brambor. A v pracovním vyučování další velká zábava. Stavěli jsme z nádherných stavebnic Lega.

Mgr. Milena Vašíčková